Site Rengi

Siberdeluxe Webportal

siberdeluxe’e İçerik Nasıl Eklenir?

2 min read

Siberdeluxe’e içerik ekleyebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

siberdeluxe’ün sağ üst köşesinde yer alan Giriş Yap / Üye Ol ikonuna tıklayarak ÜYE girişi yapınız.

 

Üye girişinizi takiben “Profil” detaylarınızın yer aldığı alana ulaşacaksınız. Sağ tarafta bulunan “İÇERİK EKLE” başlığına tıklayınız.

 

 

“İÇERİK EKLE” başlığını tıkladığınızda göndereceğiniz içeriğe ait kategorilerin bulunduğu alana giriş yapmış olacaksınız.

 

 

Yazı ile ilgili bilgileri aşağıdaki forma ekleyiniz başlığı altında yer alan,

  1. Yazı Başlığı* alanına, Göndereceğiniz yazıya ait başlığı yazınız.
  2. Göndereceğiniz içerikle ilgili kategoriyi seçerek işaretleyiniz. Göndereceğiniz içerik köşe yazısı ise Köşe Yazıları kutusunu işaretleyiniz.
  3. Göndereceğiniz yazı için “Yazı Kapak Resmi” Resim Seç sekmesini tıklayarak göndereceğiniz içeriğe resim ekleyiniz.
  4. “Yazı detayını buraya yazınız” yazısını siliniz ve yerine kendi yazınızı yazınız.  Daha önceden yazdığınız yazıyı kopyalayıp bu alana yapıştırabilirsiniz.
  5. Yazıyla ilgili anahtar kelimeler (virgüllerle ayınız) alanına, yazınızla ilgili vurgulamak istediğiniz etiketleri virgülle ayırarak yazınız. Yazınıza uygun etiketleri girerek okuyucuların yazınıza daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Girdiğiniz etiketleri klavyenizden “Enter” tuşuna basarak ayırabilirsiniz. Örneğin yazınızda testosteron hormonunu vurguluyorsanız bu alana testosteron, güç, kas, kuvvet, erkek, gym, body, fitness etiketlerini yazabilirsiniz.
  6. Yaptığınız işlemleri kontrol ederek “KAYDET” butonuna basınız. Yazınız onaylanmak üzere siberdeluxe.com editörlerine gönderilecek ve onay sonrası yayımlanacaktır.

Not: siberdeluxe Editörleri, içerik optimizasyonu sırasında içeriğinizde değişiklik yapabilir. Konu hakkında detaylı bilgi için https://www.siberdeluxe.com/kullanici-ve-gizlilik-sozlesmesine göz atabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1
Translate »