Site Rengi

Siberdeluxe Webportal

Sıkça Sorulan Sorular

2 min read

siberdeluxe Nedir?

Zengin içeriğe sahip yapısı ile konusunda uzman yazarların bir araya geldiği, geniş bir yelpazede ürettiği içerikleri üyeleri ile buluşturduğu, üyelerinin üretilen içeriklere aktif olarak katılım sağlayabildiği,  bilginin son kullanıcı deneyimi olarak tabir edilen tecrübe ile pekiştirildiği, kullanıcı dostu site tasarımı ile modern mobil tema entegresine sahip bilgi, iletişim ve eğlence platformudur.

İçerik üretmek, blog yazmak isteyip, kişisel bir web sitesi oluşturmak için gerekli teknik bilgiye, zamana veya imkâna sahip olmayan yazarlar, siberdeluxe’e üye olarak yazılarını yüz binlerce okurla paylaşabilirler.

Sistem Nasıl Çalışır?

Yazar tarafından gönderilen içerik, siberdeluxe editörleri tarafından incelemeye alınır. Asgari standartları karşılayan yazıya, yazar göndermemişse, bir kapak görseli atanır. Ardından yazının arama motorlarında ön sayfalarda yer alması için gerekli SEO çalışmaları yapılır ve yazı sitede yayımlanır. Yazar tarafından gönderilen tüm yazılar, yazarın kişisel blog adresi olan https://www.siberdeluxe.com/category/kose-yazilari/ linkinde arşivlenir.

Hangi Konular Hakkında Yazabilirim?

siberdeluxe, ifade özgürlüğünü esas alan bir platformdur. Yazar, tabi olduğu kanunlar ve bu kanunların yaptırımlarına karşı yazılarından kendisi mesul olmak üzere, istediği bir konu hakkında istediği gibi bir yazı yazabilir.

Gönderdiğim Yazılara siberdeluxe Ne Kadar Müdahale Edecek?

siberdeluxe editörleri, yazar tarafından gönderilen yazıya herhangi bir müdahalede bulunmaz.
Ancak site formatı gereği, görselsiz gönderilen yazılara, editör ekibi tarafından yazıyla ilgili bir kapak görseli ataması yapılır.

Daha Önce Yazılmış Bir Konu Hakkında Yazabilir Miyim?

siberdeluxe üyeliği olan tüm yazarların, kendi kişisel sayfalarına yazdığı kabul edildiği için, daha önce sitede üzerine yazı yazılmış bir konu hakkında kendileri de yazabilirler.

Ne Tür Yazılar Kabul Edilmez?

Özgün olmayan içerikler kabul edilmez.

Yazımı Gönderdim, Hâlâ Yayımlanmadı, Neden?

Gönderilen yazılar en kısa sürede sitede yayımlanır. Yazınızı göndermenizin üzerinden 3 gün geçtiği halde yazınız yayımlanmadıysa bilgi@ siberdeluxe.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

siberdeluxe’e Nasıl İçerik Eklenir?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak konuyla ilgili detaylı rehberimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.siberdeluxe.com/icerik-nasil-eklenir

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1
Translate »