Site Rengi

Siberdeluxe Webportal

Terazi Burcu Uyumu & İlişkileri

7 min read

Terazi – Koç

Oldukça neşeli, ihtiras dolu ve hareketli bir yapısı vardır Koç burcunun. Bu yüzden Terazi kolayca Koç’un ilgisini çekebilir. Aralarındaki evlilik Mars ile Venüs çarpışmasını yansıtır. Uçarı taraflarıyla bilinen Koç’lar, Terazi’nin akıllı ve dengeli kişiliğiyle karşılaşır. Kısa sürede kendini sevdirmeyi başaran Terazi, Koç için vazgeçilmez birisi haline gelir ve evlilikleri ömür boyu sürer. Terazi burcu uyumu onun doğuştan aşk için yaratıldığını doğruluyor. Bu sayede Koç’un ateşli tarafları atağa kalkacaktır.

Terazi – Boğa

İki burçta Venüs kişisidir. Bu yüzden birbirlerinden etkilenmeleri çok doğaldır. Boğa burcu, etkileyici ve çekici Terazi’de aradığı her şeyi bulur. İki tarafta bu evlilik için hazırdır. Terazi’nin hayatı birliktelik üzerine kuruludur. Bu yüzden yalnız kalmayı sevmez. Boğa ise çocukları ve yuvası için hayata gelmiş bir burçtur. Hayali hep bir sıcak yuva kurmak üzerinedir. Bu evliliği bozabilecek tek şey, Boğa’nın aşırı kıskanç olması ve Terazi’nin kaprisleridir. Eğer bu evliliğe sahip çıkar ve özen gösterirlerse uzun yıllar huzurla yaşayabilirler.

Terazi – İkizler

İkizler bilgili, kültürlü, zeki ve esprilidir. Bu yönleri Terazi’nin çok hoşuna gider ve ilk görüşte aşık olabilir. Çok fazla ortak yanları vardır. İkizler, Terazi’nin aklından geçenleri ve duygularını çabuk hissedecektir. Terazi’nin beklentilere cevap vermesi en önemli etkendir. Eğer İkizler ile evlenmek istiyorsanız onun ilgisini çekecek konuları bir ömür boyu önüne sermelisiniz. Bu ikili arasındaki evlilik için de ömür boyu sürecek diyebiliriz.

Terazi – Yengeç

Duygusal, sevgiye değer veren ve romantik bir burçtur; Yengeç… Terazi bu duygusal ve ince davranışlardan etkilenerek hemen evlenmek isteyecektir. Çünkü Yengeç duygusal dünyasıyla Terazi’yi kendine doğru çekecektir. Başlangıçta her şey kusursuz ve güzel ilerleyecektir.

Fakat Yengeç, terazi kadar sosyal ve aile ilişkileri dışındaki ortamlara açık olmayabilir. Terazi gezip, eğlenmeyi, Yengeç ise evde vakit geçirmeyi seçebilir. Eğer aralarındaki bu denge kurulursa, evlilikte bir şansı hak edebilir.

Terazi – Aslan

İşte çok güzel bir evlilik bu ikili arasında yaşanabilir. Çünkü Aslan burcu sevgi dolu, paylaşmayı seven, eğlenceli ve cömert bir kişiliğe sahiptir. Terazi’nin beklentilerini tam anlamıyla karşılayan bir burçtur. Aslan burcu da Terazi’deki etkili konuşma, çekicilik ve zarif tavırlardan etkilenecektir. Terazi ile Aslan arasında kusursuz bir birliktelik olacaktır.

Terazi – Başak

Başak ile Terazi birbirine kesinlikle uymaz. Sosyal yaşantıda ve parasal anlamda anlaşabilirler. Çünkü Başak burcu bireyi dosta önem verir. Her zaman çevresinde birileri olsun ister. Onlarla vakit geçirmeyi ve sohbet etmeyi çok sever. Fakat konu ilişkiye gelince Terazi’yi anlaması pek kolay olmayacaktır. Daha çok mantıkla ilgilenen Başak burcu için Terazi fazla duygusal ve hassastır. İki tarafta birbirini anlarken çok yorulur. Terazi burcu uyumu bu ikili arasında geçerli değildir. Eğer daha fazla yıpranmak istemiyorsanız bir an önce hoş çakal demelisiniz.

Terazi – Terazi

Yaşadıkları ilişki de evlilikte mükemmel denilebilecek seviyededir. Tıpkı romanlardaki gibi soylu ve sürükleyicidir… İki duygusal burç birbirlerini duygusal yönden çok güzel beslerler. Çok fazla ortak yönleri olduğu için günlerce konuşup, tartışabilirler.

İki tarafında hayali huzur ve mutluluk dolu bir yaşantıdır. Birbirlerine güvenir ve saygı duyarlar. Haksızlık konusunda tahammülü olmayan ikili için bazen önlenemeyen kavgalar çıkabilir. Fakat ne olursa olsun bu çok ideal bir evlilik olacaktır.

Terazi – Akrep

Derin duyguların insanıdır Akrep… Aşkı, sevgiyi ve cinselliği hayatının merkezi haline getirmiştir. Bir o kadar da kıskanç bir yapıya sahip olduğu için biriyle anlaşmak pek de kolay değildir. Fakat Terazi burcunu sahiplenecek ve bir şeyler paylaşmaktan çekinmeyecektir. Eğer Terazi’de Akrep’in güvenini kazanırsa bu evlilik ömür boyu sürecek bir aşka dönüşebilir.

Terazi – Yay

Terazi ilk başlarda Yay’dan çok hoşlanacaktır. Çünkü oldukça eğlenceli bir insanın yanında kendini çok iyi hissedecektir. Ayrıca yeniliklere değer veren, çekici ve neşeli yapısı, Terazi’nin daha önce karşılaşmadığı bir dünyayla buluşmasını sağlayacaktır.

Fakat Yay burcu ile yaşamak pek de kolay değildir. Çünkü kısıtlanmayı pek sevmeyen ve çabuk sıkılan bir yapısı vardır. Bu yüzden de Terazi’den çabuk soğuyabilir. Dost kalmak ikisi içinde çok mantıklı bir harekettir. Eğer gerçekten birbirine değer verip, saygı duymayı öğrenirlerse evliliği de deneyebilirler.

Terazi – Oğlak

Kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir kişilik olan Oğlak ile Terazi farklı görüşlere sahiptir. Madde ile duygusal yapısı arasında inanılmaz bir denge vardır. Aralarındaki ilişki ve evlilik kimseninkine benzetilemez. Kaliteli zevklere sahip ve seçici olan Oğlak, abartmadan ve yüceltmeden sever.

Hayranlık duysa bile Terazi’yi şımartmayacaktır. Oğlak bireyinin yanında Terazi hayatın gerçeklerini görecek ve yere daha sağlam basacaktır. İlgi görmekten çok hoşlanan Terazi için oldukça şaşkınlık verici ve eğlenceye açık bir evliliktir. Bu evlilik çok farklı ve kalitelidir.

Terazi – Kova 

Bu ikili çok iyi anlaşır. Kova, özgürlüğüyle bilinen Terazi üzerinde şok bir etki bırakabilir. İkilinin frekansı çabuk tutacak ve uçuşa geçeceklerdir. Terazi, başlarda Kova’ya kendini sevdirmek için çok çaba harcayabilir. Terazi, Kova’nın rahat görünüşünün altında barınan tutucu tavırları fark ettiğinde evliliği tam anlamıyla rayına girecektir. Çok güzel ve uyumlu bir evlilik sizi bekliyor.

Terazi – Balık

Terazi bireyi Balık burcunun dış görünüşüne hayran olabilir. Aralarında büyük bir sevgi de doğabilir. Fakat Terazi, akılcı ve mantık odaklı olmayan Balık ile kolay yaşamayacaktır. Sürekli değişken duygular, kıskançlık ve renkli iç dünya Terazi için yapay görünecektir. Terazi burcu hayata Balık kadar hayalperest bakmadığından çabuk sıkılabilir. Aralarında aşk olsa bile birlikte yaşamak gerçekten çok zordur ve sonuç ayrılık olacaktır…

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Translate »